Přidejte se

Vložením e-mailu získáte možnosti lepších nabídek a výrazných slev.

KONTAKT TOPLYN

Tel.: (+420) 777570643,

Email: info(zavináč)toplyn.cz

Kontaktní formulář zde >

Hledej

štítky

Topenář, plynař, instalatér, kotelny, kotle, solární systémy, tepelná čerpadla. Bytové i rodinné domy

kostky

Napište nám

NAPIŠTE NÁM

Alternativní vytápění

V dnešní době kdy se neustále zvyšují náklady na energie se stále více lidí oprávněně zamýšlí nad různými způsoby alternativního vytápění, které s sebou mnohdy přinášejí výrazné úspory v nákladech na vytápění a energie vůbec.

Pomůžeme Vám s Vaším projektem a na základě našich dlouhodobých zkušeností vypracujeme a zrealizujeme.

Rádi Vám pomůžeme s jeho modernizací v zájmu dosažení úspor a tepelného komfortu.

KONTAKTUJTE NÁS ZDE.


Jestliže se rozhodujeme jaký zdroj vytápění pro nás bude vhodný, tak je třeba zvážit tyto základní faktory: provozní náklady, komfortnost a investiční náročnost.

Dále je třeba brát v potaz další omezení či limity, jako je například stav současného zdroje či dostupnost paliva.

Na výběr potom máme hned z několika druhů vytápění:

  • Tepelné čerpadlo - stále více oblíbenější zdroj vytápění, který je šetrný k životnímu prostředí a dosahuje velmi uspokojivých provozních nákladů a komfortního provozu.
  • Solární systém - tento typ alternativního vytápění slouží převážně k ohřevu teplé vody, protože pohonem je slunce, které svítí právě v době, kdy není potřeba objekty vytápět, dobře navržený solární systém je schopen vyrobit až 60% energie pro ohřev roční spotřeby teplé vody.
  • Kotle na pelety či peletky - automatické kotle na pelety jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, mají vysokou účinnost a jsou velmi jednoduché na obsluhu a nenáročné na údržbu
  • Kotle na dřevo - tyto kotle jsou konstruovány pro spalování dřeva, nabízejí možnost spalovat velké kusy dřeva, kdy je velmi vysoká účinnost dosahující až 87% podle typu použitého dřeva.

O nás

Naše firma, Topení, Vodoinstalace, Plyn Milevsko - Reindl Pavel - 777570643, úspěšně funguje od roku 1994.

Jsme připraveni vám poradit či navrhnout technicky i ekonomicky výhodné řešení v oblasti ekologického vytápění, topného systému, kotelny, automatického kotle, krbové vložky, aku nádrže, podlahového topení, provádíme montáže, revize, servis, rozvody plynu, výměna kotle, karma (Buderus, Junkers, Viadrus), montáž, rekonstrukce rozvodů vody, kanalizačního potrubí, rekonstrukce koupelny, sociálního zařízení, osazení vodárny a čerpadla do vrtu (Wilo, Grundfoss, Sigma), výměny ohřívačů TUV (Dražice, Tatramat), solární panely (deskové, trubicové, vakuové), ohřev TUV, částečné přitápění, ohřev bazénové vody - výměníky solárního systému, tepelná čerpadla IVT, atd.

Specializujeme se na instalatérské, plynařské a topenářské práce, instalace solárních systémů a tepelných čerpadel. Zaměřujeme se jak na práce většího rozsahu, tak i na drobné opravy všeho druhu.

Působnost naší firmy je hlavně v okrese Písek, Strakonice, České Budějovice, Tábor a celý Jihočeský kraj. Ale samozřejmě po dohodě i Plzeň, Praha, Brno, ...
Naší prioritou je vždy kvalita a spokojený zákazník.

Věříme, že budete spokojeni i Vy ...