Přidejte se

Vložením e-mailu získáte možnosti lepších nabídek a výrazných slev.

KONTAKT TOPLYN

Tel.: (+420) 777570643,

Email: info(zavináč)toplyn.cz

Kontaktní formulář zde >

Hledej

štítky

Topenář, plynař, instalatér, kotelny, kotle, solární systémy, tepelná čerpadla. Bytové i rodinné domy

kostky

Napište nám

NAPIŠTE NÁM

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je stroj, který distribuuje teplo z jednoho místa na jiné.

Ve většině případů se jedná o přemístění tepla z chladnějšího na místo teplejší.

"Pomůžeme Vám s Vaším projektem a na základě našich dlouhodobých zkušeností vypracujeme a zrealizujeme."

"Rádi Vám pomůžeme s jeho modernizací v zájmu dosažení úspor a tepelného komfortu."

KONTAKTUJTE NÁS ZDE.


U nejčastěji používaného tepelného čerpadla (tepelné čerpadlo kompresorové) je princip takzvaného obráceného Carnotova cyklu.
 
Chladivá složka je v plynném stavu stlačena kompresorem a následně uvolněna do kondenzátoru. Zde nechá své skupenské teplo. Poté je zkondenzované chladivo přemístěno expanzní tryskou do výparníků kde se skupenské teplo přijme a odpaří. Následně opět pokračuje do kompresoru a tento cyklus se neustále opakuje.

Tepelná čerpadla (Viessmann, Vaillant, PZP) jako alternativní zdroje tepla vytápění objektů rodinných domů a firem nacházejí čím dál větší uplatnění zejména tam, kde není možnost plynoinstalace.

O nás

Naše firma, Topení, Vodoinstalace, Plyn Milevsko - Reindl Pavel - 777570643, úspěšně funguje od roku 1994.

Jsme připraveni vám poradit či navrhnout technicky i ekonomicky výhodné řešení v oblasti ekologického vytápění, topného systému, kotelny, automatického kotle, krbové vložky, aku nádrže, podlahového topení, provádíme montáže, revize, servis, rozvody plynu, výměna kotle, karma (Buderus, Junkers, Viadrus), montáž, rekonstrukce rozvodů vody, kanalizačního potrubí, rekonstrukce koupelny, sociálního zařízení, osazení vodárny a čerpadla do vrtu (Wilo, Grundfoss, Sigma), výměny ohřívačů TUV (Dražice, Tatramat), solární panely (deskové, trubicové, vakuové), ohřev TUV, částečné přitápění, ohřev bazénové vody - výměníky solárního systému, tepelná čerpadla IVT, atd.

Specializujeme se na instalatérské, plynařské a topenářské práce, instalace solárních systémů a tepelných čerpadel. Zaměřujeme se jak na práce většího rozsahu, tak i na drobné opravy všeho druhu.

Působnost naší firmy je hlavně v okrese Písek, Strakonice, České Budějovice, Tábor a celý Jihočeský kraj. Ale samozřejmě po dohodě i Plzeň, Praha, Brno, ...
Naší prioritou je vždy kvalita a spokojený zákazník.

Věříme, že budete spokojeni i Vy ...